Opublikowano Dodaj komentarz

Oto coś, co może ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE oraz CAŁY ŚWIAT! Tak! Świat zmieniłby się nie do poznania gdybyśmy przestali koncentrować się na tym czego NIE MAMY, a zobaczyli te małe rzeczy, które już DOSTALIŚMY!!! ❤️

Poniżej mam dla Ciebie SUPER NARZĘDZIE, a jednocześnie wspaniałą zabawę na rozpoczęcie 2022 roku.

To narzędzie to LISTA WDZIĘCZNOŚCI za 2021 rok, czyli 30 rzeczy za które jesteśmy wdzięczni z minionego roku. Widzisz wdzięczność to coś, co naprawdę może zmieć życie, bo dzięki niej możesz powstrzymać naturalne negatywne wątpliwości drzemiące głęboko w Twojej głowie kierując je na pozytywne. Być wdzięcznym to znaczy zdawać sobie sprawę z tego CO SIĘ JUŻ MA i jest to ważny krok by zrozumieć CZEGO SIĘ CHCE!

Polecam wydrukować sobie poniższą LISTĘ WDZIĘCZNOŚCI, usiąść WSPÓLNIE z bliskimi / rodziną, wyjąć telefony i popatrzeć w zdjęcia, na Facebook/Instagram by przypomnieć sobie te najcudowniejsze chwile 2021, a następnie zapisać je na liście i powiesić na lodówce by codziennie sobie o nich przypominać!

Życie Twoje i bliskich się zmieni jeśli zrobisz dziś to ćwiczenie!

Link do wersji PDF do druku: kliknij i pobierz.

A jeśli chcesz na poważnie wziąć się za swoje cele i marzenia i sprawić by 2022 był tym NAJLEPSZYM – daj się poprowadzić przeze mnie za rękę na kursie osiągania marzeń! Dołącz do grupy ponad 200 pozytywnych i ambitnych ludzi, którzy zapisali się na mój kurs i chcą ZAPLANOWAĆ swój „Najlepszy Rok w Życiu”! Zostały OSTATNIE MIEJSCA. Szczegóły poniżej na filmie:

Dodaj komentarz