Opublikowano Dodaj komentarz

Oto coś, co może ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE oraz CAŁY ŚWIAT! Tak! Świat zmieniłby się nie do poznania gdybyśmy przestali koncentrować się na tym czego NIE MAMY, a zobaczyli te małe rzeczy, które już DOSTALIŚMY!!! ❤️

To coś to LISTA WDZIĘCZNOŚCI, czyli 30 rzeczy za które możesz być wdzięczny każdego dnia. Widzisz wdzięczność to coś, co naprawdę może zmieć życie, bo dzięki niej możesz powstrzymać naturalne negatywne wątpliwości drzemiące głęboko w Twojej głowie kierując je na pozytywne. Być wdzięcznym to znaczy zdawać sobie sprawę z tego CO SIĘ JUŻ MA i jest to ważny krok by zrozumieć CZEGO SIĘ CHCE!

Polecam wydrukować sobie poniższą LISTĘ WDZIĘCZNOŚCI, usiąść i przypomnieć sobie te najcudowniejsze osoby, wydarzenia i rzeczy, które już masz, a następnie zapisać je na liście i powiesić na lodówce / w łazience / dobrze widocznym miejscu by codziennie sobie o nich przypominać!

Życie Twoje i bliskich się zmieni jeśli zrobisz dziś to ćwiczenie!

Link do wersji PDF do druku: kliknij i pobierz.

A jeśli chcesz na poważnie wziąć się za swoje cele i marzenia i sprawić by TEN ROK był tym NAJLEPSZYM – dołącz do grupy ponad tysiąca pozytywnych i ambitnych ludzi, którzy wzięli udział w moim kursie i ZAPLANOWALI swój „Najlepszy Rok w Życiu”! Szczegóły odnajdziesz na stronie www.NajlepszyRokwZyciu.pl!

Dodaj komentarz